Time is money, especially when you're hungry. You can either pay more for grab-and-go convenience -- or pay less and do the prepping, chopping, sorting and packing yourself.

Advertisement

Ingredients

Directions

  • Combine cheese, cashews, and dried cranberries. DIY Cost: $0.75. Grab-and-Go: Try Sargento Balanced Breaks packs for $1.40.

    Advertisement

Reviews